VI GRAN PREMI COPE PANORÀMICA – 21 / 22 febrer



FEU CLICK AQIUI PER A VEURE PREUS I CONDICIONS 2019

INSCRIPCIONS OBERTS FINS DILLUNS 18 A LES 18 HORES

El djous 21 hi ha convocada una vaga general a Catalunya que pot comportar talls de carretera. Pels que es vulguin estalviar ensurts hi ha la possibilitat de contractar dos nits d’hotel a Panorámica (veure preus al document anterior).

Panorámica Resort ens comunica que la nit extra d’hotel en habitació doble pasa de 60€ a 45€ (el mateix preu que individual) per si algú li pot interessar.

Al fer la inscripció cal avisar: dies de joc, nits d’hotel al Panoràmica Resort, assistència (o no) al sopar del dia 21, assistència (o no) al dinar del dia 22 a Sant Carles de La Ràpita (Gonzalvo’s House).

Com a totes les nostres “excursions” es poden porrtar acompanyants els quals pagaran els serveis complerts.

Panoràmica Golf ens ha “bloquejat” 21 apartaments, en cas que ens facin falta menys ens gestionaran algun hotel proper a molt bon preu tal i com han fet altres anys.

Les sortides del primer dia seran a partir de les 11,30. Les sortides del segon dia seran per estricte ordre de classificació per dos tees a partir de els 09,00.

Premis (forfaits d’esquí): Guanyador Handicap, 2on Classificat Handicap, Guanyador Scratch (els convidats no associats no tenen opció a premi)

Reglament sortides 2019 aqui

INSCRITS
  1. JORDI CASOLIVA (full equip)
  2. JORDI RIOS (full equip+ nit extra)
  3. JORDI GONZALVO (full equip)
  4. RAMON CHAFER (full equip)
  5. EDEL PASCUAL (full equip + carro elèctric)
  6. JOSEP MARIA MINGUELLA (full equip + buggy)
  7. ORQUIDEA PIMENTEL (full equip+ buggy acompanyant)
  8. CARLES G. GUINDA (full equip + nit extra)
  9. CARLOS FONT ( full equip, buggy + nit extra)
  10. NÚRIA FONT (full equip, buggy + nit extra)
  11. JOAN PERICH (full equip)
  12. JOSEP Mª VILATJE (full equip acompanyant)
  13. MANEL JIMENEZ (només jugar dijous)
  14. JOSE CARLOS SORRIBES (full equip i carro elèctric)
  15. CARLES BLANCH (jugar dijous i divendres)
  16. PILAR FEITO (full equip + nit extra)
  17. J. A. ROS (full equip a+ nit extra)
  18. JOAN Mª BATLLE (jugar dijous i divendres)
  19. JOSEP R. JAUREGUI (full equip)
  20. BOB DE BOEF (jugar i dinar divendres, acompanyant)
  21. RAMON PALOMAR (jugar dijous i divendres)
  22. JOSE Mª DE PORCIOLES (full equip + nit extra)
  23. ISABEL DE MANUEL  (acompanyant full equip + nit extra)

Deixa un comentari